DSC_3388 DSC_3435 За вікном похмура осінь, а на противагу їй рукотворний квітковий розмай,  романтика провансу, вишивані натюрморти та пейзажні портрети… Багатством кольорів і відтінків, вишуканістю композицій і незвичайною енергетикою добра й веселкового настрою здивувала відвідувачів персональна виставка Тамари Левченко. Свою експозицію майстриня декоративно-прикладного мистецтва представила землякам у вівторок, 15 листопада, в краєзнавчому музеї ім. П. Д. Мартиновича.  

Дату презентації авторка обрала невипадково. У такий спосіб пані Тамара вирішила відзначити свій життєвий ювілей, який святкує саме сьогодні. Вишивка стрічками й бісером, гладдю і хрестиком, декупаж – далеко не повний перелік технік оздоблення тканини чи предметів побуту, якими вона віртуозно володіє. Т. Левченко – постійна учасниця місцевих і регіональних мистецьких заходів. Із її творчістю добре знайомі й захоплюються чимало краян. Тож подія зібрала під одним дахом творчу інтелігенцію району, рідних, друзів і знайомих ювілярки. Виставку також відвідали представники місцевої влади,  колеги і студенти талановтої майстрині. Адже, хто не знає, Тамара Василівна давно й успішно працює в технікумі механізації сільського господарства ім. Ф. Я. Тимошенка. Викладає юнакам і дівчатам електротехніку. Крім того,  з нинішнього начального року жінка веде гурток “Народної творчості” в районному Центрі позашкільної освіти, де своїми знаннями й  навичками рукоділля  ділиться з  юними красноградцями.

Відвідувачі виставки не шкодували  слів визнання та захоплення її талантом. Від імені очільника району Євгена Третякова майстриню привітали керівник апарату РДА Ігор Сах і претендент на посаду заступника голови РДА Антоніна Турова. Свої вітання їй висловили міський голова Володимир Максим, директор КТМСГ ім. Ф. Я. Тимошенка Валентин Кіяшко, директор РЦПО Ольга Ігнатова та багато інших гостей. Свій вірш Т. Левченко присвятила поетеса Тетяна Дмитренко.

Наразі експозиція відкрита для широкого огляду. Тож неодмінно відвідайте краєзнавчий музей.

Детальніше про персональну виставку Т. Левченко “Творчість —повітря для душі” читайте в одному з наступних номерів газети.

DSC_3495DSC_3472DSC_3466DSC_3463