повір у себеПроблема дитячої інвалідності в нашій країні не втрачає актуальності. Адже обмеження фізичних можливостей дитини звужує сферу її життєдіяльності, ускладнює реалізацію життєвих планів і мрій. Тому дуже важлива підтримка та розуміння, забезпечення їхніх прав на гідне життя в суспільстві.

Однією з найголовніших питань серед них є соціальна ізольованість дітей з функціональними можливостями.

Тому кожного року у Красноградський центр служб для сім’ї, дітей та молоді у листопаді проводить районний фестиваль народно-прикладного мистецтва «Повір у себе» для дітей з особливими потребами.

Мета фестивалю – виявлення та пропаганда творчих надбань дітей з функціональними обмеженнями, розширення можливості їх самовизначення та самореалізації, інтелектуального й творчого розвитку.

Фестиваль проводиться у різних номінаціях: вишивка, декоративний розпис, візерункове ткацтво, набивання, килимарство, бісероплетіння, писанкарство, роботи змішаного жанру, чеканка, лозоплетіння, іграшка – сувенір та інші.

Підсумки планується підвести у грудні 2016 року, переможці та учасники фестивалю будуть нагороджені дипломами та призами під час проведення районного заходу, приуроченому Міжнародному дню людей з обмеженими можливостями.

Запрошуємо прийняти участь у фестивалі. Свої роботи просимо надати до 25 листопада 2016 року до конкурсної комісії. Надання робіт та місце, дату проведення урочистостей уточнювати за телефоном 0954696017( Тетяна Миколаївна).