день гідності та свободиСвято встановлено Указом Президента України Петра Порошенка від 13 листопада 2014 року. Воно об’єднало дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 -го  та Революцію Гідності 2013-го років. Метою запровадження пам’ятної дати стало донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні етапи історичного розвитку України початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

6 жовтня 2016 року Президент Петро Порошенко підписав указ Про відзначення цьогоріч Дня Гідності та Свободи. Згідно з докуметом, у Києві, обласних центрах та інших населених пунктах 21 листопада відбудуться меморіальні, урочисті та культурно-мистецькі заходи на вшанування громадянської мужності учасників подій Помаранчевої революції та Революції Гідності. Також глава держави доручив уряду та КМДА невідкладно розв’язати питання щодо спорудження Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні — Музею Революції Гідності.

Урочистості з нагоди Дня Гідності та Свободи відбудуться в Краснограді сьогодні,21 листопада, в краєзнавчому музеї ім. П. Д. Мартиновича. Початок — 0 10.00.

-1 коментарів до 21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи

  • Петр коментує:

    Искренне соболезную всем украинцам! Самый печальный и гнилой праздник…