брейкданс 1Вихованці школи вуличного танцю районного Будинку культури вибороли бронзові нагороди серед 8 команд-суперників у фіналі Полтавської брейк-данс ліги. Турнір відбувся в сусідньому обласному центрі в суботу, 19 листопада.

— Завдяки цим змаганням ми здобули не тільки новий досвід і познайомилися з багатьма однодумцями, а й заявили про себе, — зауважив тренер «Імпульсу» В. Карпенко. — Тепер маємо чимало запрошень для участі в змаганнях, які проходитимуть у Києві, Чернігові, західних регіонах нашої держави і навіть за кордоном. Проте від багатьох пропозицій доводиться відмовлятися. Поїздки та внески сплачуємо власним коштом, а це не завжди всім по кишені. Тому сподіваємося, що знайдуться меценати, готові підтримати розвиток брейк-дансу в нашому районі.

В. Карпенко розповів, що на Харківщині серйозно зацікавлені в популяризації вуличних культур. Усередині листопада в Харкові пройшов масштабний форум, у якому, крім брей-дансерів, взяли участь представники воркауту, бігміксу тощо з України та далекого зарубіжжя. Учасники підписали меморандум про співпрацю й домовилися вперше в новітній історії нашої держави створити єдиний календар змагань. На думку організаторів, це сприятиме поширенню масових видів дозвілля.

Фінал брейк-данс ліги за участю 5 областей — Харківської, Полтавської, Київської, Дніпропетровської та Одеської перша столиця прийматиме 10 грудня. Він і вирішить, кому наразі належить титул кращої школи вуличного танцю України.