1В. КрасюкТридцятого листопада в краєзнавчому музеї згадували відомого громадського діяча, художника та поета Володимира Івановича Красюка. Цього дня талановитому землякові виповнилося б 80…

Серце майстра пензля й пера зупинилося на 67-му році життя. Пом’янути світлу пам’ять ювіляра прийшли його колишні колеги, рідні, знайомі та друзі.

Про самобутню особистість В. Красюка, дружбу та співпрацю з ним розповіли відомі живописці, члени Національної спілки художників України Василь Скринник і Михайло Ткаченко. Його вірші у читацькому марафоні декламували поети місцевої літературної студії «Обрій». Також учасникам вечора-спогаду запропонували переглянути відео, на якому свої поезії читає сам автор.

— Не вперше бачу ці кадри, але щоразу вони не залишають мене байдужою, — поділилася емоціями керівник «Обрію», поетеса Тетяна Дмитренко. — Володимир Іванович поспішав жити, вдень працював на одній із керівних посад у районі, а ввечері усамітнювався в майстерні й черпав натхнення у творчості. Досі важко повірити, що його немає серед нас. Здається, що він просто ненадовго відлучився й невдовзі повернеться…

Володимир Красюк був талановитим поетом, художником, щирим ліриком. Він дуже любив рідний край, який оспівував як у своїх віршах, так і на своїх полотнах. Та нашому місту митець залишив не тільки багату творчу спадщину.  Це завдяки йому в Краснограді розпочалося будівництво Благовіщенського храму, з’явилася нова бібліотека, а в краєзнавчому музеї  його гордість — картинна галерея.

Кілька слів до портрета шанованого земляка додала секретар міської ради Катерина Єніна.

Цього дня звучали вірші, музика та спогади. Музичним доповненням вечора стали виступи автора-виконавця Анатолія Мельнікова та вокального ансамблю «Спогад» під орудою заслуженого працівника культури України Володимира Волощука.

Данину пам’яті Володимиру Красюку присутні висловили хвилиною мовчання. Від голови міської ради В. Максима на його могилу поклали квіти. Організатори заходу сподіваються, що згадка про видатного земляка назавжди збережеться у серцях красноградців.