повір у себеЩороку в листопаді районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовує творче змагання серед хлопців і дівчат із особливими потребами. Фінал конкурсу відбувся у вівторок, 7 грудня, у приміщенні КЗ «Центральна районна бібліотека».

До фестивалю долучилися більше 40 дітей різного віку. Їхні роботи увійшли до експозиції, відкриття якої приурочили до свята. Тут можна було побачити декоративні вироби із бісера та природніх матеріалів, вишивки і художній розпис, м’які іграшки та багато інших красивих речей.

— Всі експонати, створені талановитими руками учасників фестивалю, вирізнялися оригінальністю, тож визначити кращі з кращих було нелегко, — зазначила в розмові з кореспондентом газети начальник відділу соціальної роботи центру Світлана Сіліна. — Та в підсумку переможцями конкурсу стали Денис Баглай і Анна Литвин, — повідомила вона.

За словами С. Сіліної, на урочистостях побував голова райдержадміністрації Євген Третяков і представники молодіжної громадської організації «Ми молоді». Гості вручили всім учасникам дійства відзнаки та солодкі подарунки. На цьому приємні сюрпризи не завершилися. Насамкінець юних конкурсантів чекала весела концертно-розважальна програма, організована Молодіжним центром сектору молоді та спорту РДА.

До слова, незабаром помилуватися конкурсними роботами учасників фестивалю «Повір у себе» зможуть всі охочі. Відповідна виставка відкриється у краєзнавчому музеї в неділю, 18 грудня. Початок заходу о 12.00.