DSCN4538DSCN4536Традиційно напередодні Нового року в районному центрі дитячо-юнацької творчості відбувся І етап однойменної обласної виставки святкових композицій. У ній взяли участь вихованці загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів Красноградщини. Головна ідея експозиції — формування екологічної культури школярів і пропаганда збереження хвойних дерев.

— Щороку юні учасники вернісажу дивують нас оригінальністю у виконанні творчих робіт, — зауважила  голова журі виставки, методист відділу освіти РДА Надія Водницька. — Приємно відзначити, що цьогоріч у експозиції збільшилася кількість декоративних виробів із природних матеріалів. Бачимо флористичні композиції із використанням засушених квітів і трав, плодів і горіхів тощо. Отже, природоохоронна тематика  дотримана, а значить основна виховна мета заходу досягнута.

За словами Н. Водницької, з усіх наданих на виставку робіт журі визначить три кращі. Саме вони й представлятимуть наш район у обласному етапі «Зимового вернісажу». Експозиція працюватиме в першій столиці з 16 грудня до 10 січня у приміщенні КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» за адресою вул. Сумська, 37.

-1 коментарів до «Зимовий вернісаж» запрошує у гості

  • Петр коментує:

    Посадку всю уже вырубили близ Песчанки? Чем топите хату?