IMG_4346IMG_4355Ранок вівторка, 27 грудня, розпочався в Краснограді хурделицею. Непривітна погода не завадила товариському матчу на свіжому повітрі між футбольними командами районної та міської рад. У такий спосіб у місті відзначили відкриття нового спортивного майданчика поблизу з дитячо-юнацькою спортивною школою.

Окрема територія для гри у футбол тут була  й раніше. Цьогоріч коштом районного бюджету її наново обладнали  штучним покриттям і необхідним інвентарем – воротами зі спеціальною сіткою. Навколо майданчика встановили сучасну огорожу та зовнішнє освітлення. Модернізований об’єкт став своєрідним подарунком містянам до Нового року.

Святкова подія зібрала разом вихованців ДЮСШ, посадовців і допитливих перехожих. Вітальними словами відкрили урочистості голова райдержадміністрації Євген Третяков, очільник районної ради Володимир Птишник і міський голова Володимир Максим. Ведучі свята надали Є. Третякову почесне право відправити у ворота перший м’яч. Удар досягнув своєї цілі.

Урочисту церемонію продовжив символічний футбольний матч між збірними районної та міської рад на чолі з В. Птишником і В. Максимом відповідно. Зустріч завершилася з рахунком 3:1 на користь команди райради.

– Рік, що минає був позначений багатьма важливими справами, хоча не все ще вдалося зробити наразі маємо великий привід для радості, – сказав коментуючи подію для місцевих ЗМІ голова РДА Є. Третяков. – Діти і молодь – наше майбутнє. Тож підтримка і розвиток спорту, які сприяють популяризації серед юнаків і дівчат здорового способу життя, є і лишаються одним із пріоритетів у роботі місцевої влади. У співпраці ми зможемо досягти ще вагоміших результатів, – наголосив він.

Відкриття спортивного майданчика поряд із ДЮСШ керівник району назвав першою ластівкою у низці відповідних проектів. Попереду введення в експлуатацію подібного об’єкта благоустрою на мікрорайоні 3 та сучасного двоповерхового фізкультурно-оздоровчого комплексу в центрі міста.

Є. Третяков також повідомив, що у районі розпочав роботу благодійний фонд ім. Героя України Івана Гулого. Його створено для підтримки соціально значимих для Красноградщини ініціатив. За сприяння фонду в дарунок ДЮСШ із нагоди презентації спортивного майданчика були передані м’ячі, інформаційне табло та ноутбук. Цей інвентар і технічне обладнання тепер використовуватимуть під час проведення спортивно-масових заходів.