IMG_4398IMG_4399IMG_4402IMG_4387Рік 1896-й був знаковим для наших земляків. Тоді в експлуатацію здали першу ділянку залізниці Полтава-Костянтиноград-Лозова, яка з’єднала рідне місто з Карлівкою та губернською Полтавою. Відтоді минуло рівно 120 довгих літ. Сьогодні, 27 грудня, колектив  станції приймав оригінальне вітання з нагоди визначної дати.

У приміщенні залізничного вокзалу відбувся пісенний флешмоб. Вихованці музичного відділення школи естетичного виховання спільно з артистами вокального колективу «Спогад» заспівали «Красноградський вальс». Акомпанував виконавцям автор твору – заслужений працівник культури України та Почесний громадянин м. Краснограда Володимир Волощук. Здивуванню пасажирів і всіх відвідувачів установи не було меж. Декого вокалістам вдалося розчулити до сліз.

– Мені вже 86 років, ззамолоду й досі користуюся залізницею, проте таке бачила вперше, – пояснила своє хвилювання літня мешканка Лозової Варвара Литвин, яка проїздом була в Краснограді. – Я донедавна мешкала в Лип’янці, тому часто бувала на цій станції. Приємно, що з часом вона не тільки не занепала, а стала більш комфортною для людей.

Організатором хвилюючого дійства виступила міська рада. Адже доленосне рішення про будівництво колії свого часу підтримало Костянтиноградське земство. З власних ресурсів земська управа виділила також 100 тис. карбованців позики державній казні для реалізації цього масштабного проекту. З ювілеєм працівників станції привітали міський голова Володимир Максим і секретар міськради Катерина Єніна. На урочистостях побував голова райдержадміністрації Євген Третяков.

Керівник станції Микола Чурносов та його колеги зустрічали гостей хлібом-сіллю. Вони пообіцяли, що й надалі працюватимуть так, аби пасажирам було зручно й приємно подорожувати залізничним транспортом.