zno-2017Як повідомлялося раніше, цьогоріч пробне зовнішнє назалежне оцінювання відбудеться 1 та 8 квітня. Зареєструватися для проходження тестування мешканці області можуть на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти (http://zno-kharkiv.org.ua). Реєстрація триватиме з 10 до 31 січня.  У розділі електронного ресурсу «Пробне ЗНО-2017» абітурієнтам пропонують ознайомитися з процедурою оформлення відповідної заявки. Для цього необхідно виконати вісім пунктів.

Насамперед потрібно прочитати Положення щодо пробного ЗНО. Далі за допомогою спеціального сервісу сформувати реєстраційну заявку. У ній необхідно вказати своє прізвище, ім’я та по батькові, дату народження і місце проживання, контактний телефон та електронну адресу, а також категорію випускника — випускник загальноосвітніх навчальних закладів поточного року або випускник минулих років, ПТНЗ, ВНЗ І-ІІ р.а. Крім того, повідомити  перелік навчальних предметів із зазначенням мови, якою бажаєте отримати завдання пробного тесту, й обрати із запропонованого переліку населений пункт, де ви будете проходити пробне ЗНО.

Опісля треба заповнити всі поля електронної форми, задати пароль для доступу  до «Особистого кабінету учасника пробного ЗНО» й отримати персональний код. Важливо: пароль і код зберегти!

Наступним кроком необхідно зайти до свого особистого кабінету, роздрукувати заявку та реквізити для оплати кожного вказаного предмету окремо. Оформити реєстраційну картку та надіслати її поштою до ХРЦОЯО.

Оплатити послугу з проведення пробного ЗНО потрібно впродовж 3 робочих днів із моменту електронної реєстрації. Відповідні квитанції зберігайте у себе. Через 10 робочих днів із часу оплати та відправки заявки у своєму «особистому кабінеті учасника пробного ЗНО» ви зможете перевірити надходження коштів і реєстраційного документа. А вже з 14 березня поточного року, зайшовши на свою сторінку, — самостійно роздрукувати запрошення на пробне тестування.

 Вартість пробного ЗНО з одного предмета складає 129 грн. Як зазначено у повідомленні на сайті ХРЦОЯО, реєстрація на пробне ЗНО не передбачає автоматичну реєстрацію на основне зовнішнє незалежне оцінювання.

Якщо у вас лишилися питання щодо ЗНО-2017, телефонуйте на (057) 705 07 37 або 097 83 23 496. Спеціаліст по зв’язкам із громадськістю Олена Сергіївна Якушева надасть вам необхідну інформацію, йдеться у прес-релізі відомства.

-1 коментарів до Вісім кроків до ЗНО (оновлено 10-01-2017)

  • Ольга Павловна коментує:

    Уважаемая Светлана Владиславовна! Родители учащихся просят Вас сделать материал о качестве питания в школах, начался новый учебный год, проведены тендеры. Мы очень обеспокоены качеством продукты, на сайте ПРОЗОРРО размещены цены. В частности, колбаса варенка – 58 гривень. Мы все знаем, что такая колбаса содержит максимум СОИ. Разве это стандарт на питания детям??? Освятите пожалуйста кто поставляет детям продукты, какие сертификаты качества есть в наличии, кто является поставщиком? Мы хотим спать спокойно зная о благополучии наших детей

  • Николай коментує:

    В продолжении предыдущего комментария хотелось бы чтобы редакция, если будет публиковать материалы о новогоднем корпоративе на 3 этаже, взяла комментарий у госпожи Туровой, почему наши дети должны танцевать перед пьяными взрослыми. Есть письмо Департамента запрещающие такие мероприятия с детьми. Скажите, когда уже в КРАСНОГРАДСКОМ РАЙОНЕ БУДЕТ ПОЛОЖЕН КОНЕЦ ПЬЯНКАМ?