IMG_2332IMG_2302Саме таку назву має дитячий ранок, який влаштували в районному Будинку культури минулого вівторка. Це постановка режисерки молодіжного театру “АРТ-Є” Тетяни Підберезної. Вистава адаптована під сучасність й одразу зазначимо — досить вдала. У ролях задіяні Каріна Абаніна (Валька), Тетяна Підберезна (Баба Яга), Яніна Сень (Сніговик), Анна Ярошенко (Снігурочка) та Микола Фесенко (Дід Мороз).  

У залі створена чудова атмосфера казки й загадковості. Біля сцени святково вбрана красуня-ялинка. Різнокольорові кульки й гірлянди переливаються на ній усіма барвами веселки. Режисерському задуму відповідають і костюми. Вони яскраві й оригінальні.

 Уміло підібрані декорації допомагають юним глядачам швидко поринути в казковий світ аеропорту “Новорічний”, де й відбувається головне дійство. За дорученням Діда Мороза дівчина на ім’я Валька зустрічає тут Снігурочку. Та виявляється, завдання це не просте. Адже Баба Яга, котра дібралася сюди раніше від усіх, намагається всіляко перешкоджати. В аеропорту все йде своєю чергою. Приїздять імениті артисти, серед яких — солісти дитячої школи естетичного виховання (керівник Світлана Шарова), танцівники зразкового колективу “Крапелька” (кер. Ірина Пилипенко) та брейкдансери “Імпульсу” (кер. Валерій Карпенко). Вони співають, танцюють. Вистава набирає обертів. Малеча жваво реагує на все, що діється на сцені. Дітлахи охоче долучаються до гри. Вони активно спілкуються з героями, бавляться з ними. Навіть в одному з конкурсів гуртом перемагають Бабу Ягу, таким чином рятуючи Снігурочку. А ось і Дід Мороз з’являється. Як і годиться, ця новорічна історія зі щасливим кінцем. Веселе, динамічне дійство закінчується хороводом, у якому беруть участь усі охочі. Після вистави ще довго ніхто не розходиться. Під ялинкою триває фотосесія з улюбленими героями.

— Від постановки отримала неймовірні емоції, — ділиться враженнями гостя із Харкова пані Ірина. — Чудово, що казкові герої грали із залом. Моєму Гордієві скоро виповниться три рочки. Утім йому все дуже сподобалося. Я і сама — у захваті. Хочу відзначити майстерність акторів. Браво, красноградці!

Батьки і діти наперебій обмінювалися думками. Після усього почутого мною без перебільшення скажу: «Вистава мала успіх». Її із задоволенням дивилися як діти, так і дорослі.IMG_2292IMG_2318IMG_2203
IMG_2404