IMG_5082IMG_4938Щасливими володарями головного призу десятого ювілейного розіграшу серед річних передплатників «Вістей Красноградщини» на 2017 рік стали Василь і Ніна Зубки.

Традиційно в новорічні та Різдвяні свята колектив редакції разом зі своїми надійними партнерами — культпрацівниками районного Будинку культури — улаштовують цікаве дійство. Щороку це нова театралізована міні-програма. Ми намагаємося створити гарний настрій для своїх читачів, таким чином віддячити за прихильність до газети. Щиро вдячні нашому спонсорові — керівникові приватного підприємства Фірма “Юкон Агро” Юрієві Позднякову.

Цьогогоріч на конкурс надійшло 813 копій квитанцій. Про це публіці повідомила голова комісії з розіграшу — приватний нотаріус Красноградського районного нотаріального округу Надія Мошкова. До складу журі увійшли секретар — редактор газети Світлана Касьянова і три читачі, обрані ведучою із присутніх — Оксана Горскова з Краснограда, Ганна Устименко з Попівки та Олексій Пискунов з Іванівського.

Поки комісія готувалася до роботи, на сцені з’явилася дошка з різнокольоровими літерами «ВІСТІ КРАСНОГРАДЩИНИ». На зворотному боці кожної зазначено назву подарунка, який міг отримати будь-хто із залу. Для цього потрібно було лише капельку везіння та щоб твій номер хтось витяг із прозорої ємності. А далі удачливий читач уже сам обере собі бажану букву.  Напередодні Щедрого вечора розігрувалися смачні й поживні наїдки: торт, тістечка, печиво, пряники, цукерки, борошно, олія, гречка, рис, цукор, приправи і таке інше. Символ цього року — живий червоний півень — дістався багаторічній шанувальниці часопису Галині Сафронівні Тищук.

До слова, програму вели Карина Абаніна та Тетяна Підберезна, а допомагали їм у цьому герої відомого мультфільму (як же у новорічні дні без казки):  поштар Пєчкін (Стас Марченков), Шарик (Яніна Сень) і Кіт Матроскін (Анна Ярошенко). Костюми для них підготувала Алла Баранець — і вийшли вони досить симпатичні. Вокалісти Анастасія Дмитрук, Сергій Білик та Анжеліка Манучарян звеселяли публіку у проміжках між основним дійством. Щедрівку виконав хор «Джерело» районного Будинку культури (кер. Євгеній Волков).

 Нарешті оголошують перший приз акції — фільтр-глечик «Наша вода». Діставати із лототрона виграшні номери квитанцій допомагають Марійка Дмитрук, а у фіналі — пані Катерина Скрипник.

Отже, фільтр-глечик отримує Бурлай Любов Василівна з Краснограда (вул. Чернишевського, 47/16 ). Жінка працює в дошкільній дитячій установі. Відтак із тепловентилятором комфортніше почуватиметься зимовими вечорами наш постійний читач із Петрівки Щербина Микола Васильович. Смаком свіжозмеленої кави насолоджуватиметься Гнатенко Тетяна Миколаївна з Попівки, бо в арсеналі господині з’явиться кавомолка. Електричну праску отримує Астапєєв Леонід Вікторович (на жаль, немає відомостей звідки). З міксером швидше поратиметься на кухні містянка Пікалова Любов Яківна (вул. Садова, 9/1). Приготувати окріп за лічені хвилини електрочайник допоможе мешканці сел. Дослідне Мисник Ользі Петрівні. Аби завжди мати бездоганний зовнішній вигляд, мешканцеві Краснограда Векличу Миколі Олексійовичу (вул. Лермонтова, 3) знадобляться підлогові ваги. Відтепер Литвин Федір Михайлович із Попівки цілий рік за допомогою блендера легко зможе готувати молочні коктейлі, ягідно-овочеві пюре, соуси, вітамінні напої тощо. Незамінну у господарстві річ — кутошліфувальну машину — виграла Ріпка Валентина Миколаївна із Березівки. І нарешті щасливим володарем велосипеда став наш читач із Хрестища Зубко Василь Олександрович (вул. Миру, 86).

Так склалося, що жодного володаря призів головного розіграшу в залі не виявилося. Тож переможців чекаємо в редакції газети щодня з 8-ї до 17-ї години, щоб вручити їм подарунки. Нагадуємо, що при собі треба мати паспорт, ідентифікаційний код та оригінал квитанції.

Очевидно, не всі, хто того дня прийшли на розіграш, виграли. Але всі учасники розіграшу, що були присутні в залі, отримали подарунок від редакції газети — настінний календар на поточний рік.

Залишайтеся з нами й далі. Пропонуйте нові теми, і наступного року беріть участь в акції. Не засмучуйтеся, якщо цього разу вам не пощастило. Удача обов’язково буде й на вашому боці. Лише мрійте про це. І ваші мрії колись таки здійсняться.

IMG_4952IMG_4963IMG_4965IMG_5014IMG_4986IMG_5064