image (7)imageВихованці гуртка «Дитячий театр» районного Центру юнацької та дитячої творчості» під керівництвом О. Чекамової здивували містян новою постановкою. Прем’єра спектаклю за п’єсою М. Бартенева «Тук, тук! Хто там?» відбулася в РЦДЮТ минулого четверга. Її першими глядачами стали учні молодших класів місцевих загальноосвітніх  навчальних закладів.

Сюжет цієї історії відомий, але водночас незвичний. У центрі розповіді – родина Кози та її семи дітей. Малюки дуже сумують, що ростуть без тата. Самотньо жити без другої половинки і головному «лиходієві» твору – Сірому Вовку. Коли господині не було вдома, Сіроманець потрапив у будинок до козенят. За ідеєю  він мусив їх з’їсти, от тільки Вовк зовсім цього не хотів. Його артистичній натурі неприйнятне насильство. Понад усе він прагне навчитися співати. Ціього вміння вимагає й зміст казки. Вчитися співу Сірий іде до Ведмедя. Висновок учителя однозначний – «вовку ведмідь на вухо наступив». Цю приказку лісова медична допомога сприймає  буквально і ставить діагноз: перелом вух! Забинтовані вуха Вовка стають дуже схожі на козлячі ріжкі. Козенята просять маму,  щоб Вовк залишився з ними. Так народжується нова сім’я!

Дотепний гумор і емоційна гра юних акторів не залишила байдужими глядачів. Тож вони не шкодували овацій.

– У цій виставі задіяні вихованці молодшої групи, котрі тільки перший рік відвідують «Дитячий театр», – розповіла керівник гуртка і режисер спектаклю Олена Чекамова. –  Реакція глядачів – це своєрідна оцінка нашої роботи й ми радіємо, що дебют видався для нас вдалим.

О. Чекамова пообіцяла, що гуртківці не зупинятимуться на досягнутому й сподіваються порадувати шанувальників дитячого театру наступними постановками.