Великий пістВін починається за сім тижнів до Великодня і  триватиме з 27 лютого до 15 квітня.  Перші сорок днів посту називаються Чотирьохдесятницею і символізують постування Іісуса Христа у пустелі упродовж такого часу, останні сім днів — Страсна Седмиця — скорбота на знак пам’яті про останні дні життя Сина Божого, його розп’яття та воскресіння.

Піст — це своєрідна аскеза, спрямована на духовний розвиток особистості шляхом утримання від бажаного.  Це час молитви і покаяння, коли кожен, хто його дотримується,  прагне виблагати у Господа відпущення своїх гріхів і достойно причаститися святих Христових Таїн. Протягом Великого посту віряни також дотримуються певних обмежень у харчуванні.

Серед дозволених продуктів: чорний хліб і злакові хлібці, гриби різного приготування, крупи (гречана, вівсяна, рисова, кукурудзяна, пшенична, ячна), сезонні овочі (картопля, буряк, морква, цибуля, капуста, редька та ін.); солоні та мариновані овочі, варення з ягід і фруктів. Також можна вживати у їжу бобові (квасоля, сочевиця, горох); сезонні фрукти (яблука, банани, гранат, апельсини та ін.), сухофрукти, горіхи, мед.
Рибу дозволено їсти лише двічі упродовж посту — у свято Благовіщення (7 квітня) і Вербну неділю (9 квітня).

Джерело: http://www.segodnya.ua/life/lsociety/velikiy-post-2017-chto-mozhno-est-v-eti-dni-872522.html