червоний хрест 1Під таким гаслом з 20 березня стартує Всеукраїнський місячник Товариства Червоного Хреста. Українців закликають долучитися до цієї доброчинної ініціативи та надати посильну допомогу співвітчизникам, які опинилися в скрутних життєвих обставинах.

Упродовж наступного місяця проводитиметься збір коштів, продуктів харчування, одягу, взуття, предметів хатнього вжитку, медикаментів, шкільного приладдя та інших необхідних речей для вразливих категорій населення. Згодом їх спрямують для адресної підтримки внутрішньо переміщених осіб, самотніх непрацездатних громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів, багатодітних та неповних  сімей, дітей-сиріт, хворих на ВІЛ\СНІД, туберкульоз тощо. Зібраними ресурсами поповнять склади недоторканих запасів для надання допомоги потерпілим  під час надзвичайних ситуацій техногенного, природного чи побутового характеру. У тому числі ці благодійні надходження допоможуть зміцнити матеріальну базу  загонів швидкого реагування й сприятимуть організації навчання серед населення щодо надання першої допомоги особам, які постраждали під час лиха.

У період із 20 березня до 20 квітня добродії можуть також надати безоплатні транспортні, побутові, юридичні та  інші послуги підопічним організацій Товариства Червоного Хреста України. Корисною буде допомога з упорядкування будинків та прибудинкових територій самотніх і немічних громадян та будь-які добрі справи.

Організатори акції сподіваються на активну підтримку громадськості.

Нагадаємо, у Краснограді районна організація товариства Червоного Хреста України знаходиться за адресою вул. Шиндлера, 97 ( територія районної лікарні). Відвідувачів і благодійників тут чекають щосуботи з 10.00 до 14.00. Необхідну інформацію також можна отримати телефоном: 0509661620 (голова організації Вікторія Балазюк).