DSCN5736

На сцені команда Миколо-Комишуватського НВК

З таким настроєм на сцені РБК виступали юні пожежники. Фестиваль пожежних дружин відбувся у закладі культури в четвер, 6 квітня. Свої команди представили 18 загальноосвітніх навчальних закладів Красноградщини.

В оригінальній формі  — з віршами, піснями та музикою учнівські агітбригади нагадали правила протипожежної безпеки та норми поведінки в побуті, які допомагають уникнути надзвичайних ситуацій. За виступами конкурсантів спостерігало журі у складі представників відділу освіти РДА та фахівців рятувальної служби. Переможців обирали у кількох номінаціях.

Серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ст. першість завоювала дружина юних пожежників Іванівської ЗОШ І-ІІ ст., команди Березівської ЗОШ І-ІІ ст. і Зорянської ЗОШ І-ІІ ст. посіли ІІ та ІІІ місця відповідно.

У категорії «ЗОШ І-ІІІ ст. сільської місцевості» трійку лідерів очолив Миколо-Комишуватський НВК, призерами конкурсу стали Добренський навчально-виховний комплекс і Хрестищенська ЗОШ І-ІІІ ст.

Серед міських шкіл перемогу виборола команда гімназії «Гранд», другий результат у вихованців Наталинського НВК, третій — в учнів ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. О. І. Копиленка.

Всі команди-учасниці відзначили грамотами відділу освіти райдержадміністрації.