абонплата за газЦе стало відомо в понеділок, 10 квітня, за результатами засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сфері енергетики та комунальних послуг.

“Ми беремо тайм-аут, щоб провести консультації з громадськістю та урядом й водночас детально вивчити та переглянути це рішення, — цитує слова голови НКРЕКП Дмитра Вовка національне інформаційне агентство UNN. — Попереднє рішення не буде виконуватися й підвищення тарифів на газ для українців не відбудеться, — запевнив посадовець.

Як повідомлялося раніше, 28 березня, комісія прийняла рішення про затвердження за новою методологією тарифів на послуги розподілу природного газу для газорозподільних підприємств, розрахованих на основі приєднаної потужності. Відповідно до нього, з 1 квітня споживачів зобов’язали платити за блакитне паливо за двома показниками: окремо, як за товар, та за його доставку до помешкання, тобто абонплату.

Ця постанова НКРЕКП викликала хвилю критики. Майже відразу про необхідність припинити дію цього рішення заявили голова уряду Володимир Гройсман і президент України Петро Порошенко.

-1 коментарів до В Україні скасували абонплату за газ

  • Надія коментує:

    А чому не згадуєте, що це вимога ПРОФСПІЛОК!!!!