Команда баскетболістів ДЮСШ 2004-2005 р.р. зі своїм наставником Ю. Афанасенко

У неділю, 9 квітня, у Харкові фінішував відкритий турнір із баскетболу серед юнаків 2004-2005 року народження. Бронзові нагороди змагань завоювали вихованці місцевої дитячо-юнацької спортивної школи. Наставником команди є викладач ДЮСШ Юлія Афанасенко.

Учасниками баскетбольних баталій  були 9 команд із Харкова та області. За результатами двобоїв із суперниками наші земляки вийшли до чвертьфіналу. Вихід до півфіналу нашим спортсменам забезпечила перемога над збірною ДЮСШ із м. Ізюм, яку вони здобули з перевагою у 37 очок. Однак під час матчу за І-ІІ місце красноградці з рахунком 72-79 поступилися вихованцям харківського баскетбольного клубу «Junior». Проте продовжили боротьбу за третю сходинку п’єдесталу з харків’янами із команди «Рекорд»-ДЮСШ № 7. Ця зустріч завершилася з перевагою в 6 очок на користь підопічних красноградської дитячо-юнацької спортивної школи.

Таким чином наші баскетболісти замкнули трійку лідерів змагань. Тож додому команда повернулася з Кубком, медалями та дипломами відповідного ступеня.

Кращим «Снайпером» баскетбольного турніру також було визнано представника нашої збірної Єгора Гугленка. Тренер-викладач місцевої ДЮСШ Юлія Афанасенко отримала нагороду в категорії «Кращий тренер чемпіонату».