IMG_0427DSC_6296DSC_6304Вчорашня заметіль у Краснограді кардинально змінила весняний пейзаж за вікном. Там, де ще позавчора охайною кроною та молодим оксамитовим листям радували око клени, верби, липи…, зеленіла трава, сьогодні лежить сніг і стирчать врізнобіч уламки гілля. 

IMG_0414IMG_0419IMG_0422Хурделиця, 19 квітня,   на кілька годин залишила без світла містян та мешканців інших населених пунктів району, ускладнила рух транспортних засобів. Відучора й до понеділка, 24 квітня, у загальноосвітніх навчальних закладах Красноградщини припинили заняття. Нині місто поступово повертається до звичного ритму життя. Комунальники потроху наводять лад. Та найбільшу шкоду мокрий сніг і шквальний вітер завдали зеленим насадженням. Навіть тепер на багатьох вулицях Краснограда ще не прибрали поламані віти рослин.

IMG_0401IMG_0400Прикру картину являють собою ще донедавна квітучі сади. На абрикосах і сливах від морозу почорніли квіти. Напевно, що врожаю цих фруктів цьогоріч уже не буде. Бодай вціліли б самі дерева…