bezpeka-dorozhnogo-ruhuВін проводиться щорічно в усьому світі   у рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020 років, проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 10 травня 2010 року №64/255. Цьогоріч головною темою заходу визначено проблему безпеки дітей на дорозі.

Міністерство охорони здоров’я України затвердило датою проведення тематичного тижня  в нашій країні
 8 — 14 травня. За статистикою МОЗ, на усіх видах транспорту, включно з автомобільним, який вважається найнебезпечнішим, у 2015 році загинуло 450 дітей віком до 19 років. Діти будь-якого віку піддаються ризику потрапляння в дорожньо-транспортні пригоди. В усьому світі хлопчики майже в 2 рази частіше гинуть в дорожніх пригодах, ніж дівчатка.

Безпечніші дороги для всіх – це безпечніші дороги і для дітей. Тож мета тижня – об’єднання зусиль державних органів, бізнесу, громадських організацій, наукової спільноти, засобів масової інформації та усього суспільства на виконання державних і міжнародних програм з безпеки дорожнього руху та задля пропаганди важливості дотримання правил дорожнього руху усіма його учасниками. Управління охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації пропонує протягом цього часу організувати та провести інформаційно-просвітні заходи з питань медичної підтримки безпеки дорожнього руху, залучивши до участі в них районні держадміністрації, відділи внутрішніх справ, відділи освіти та ЗМІ.