DSC_7741Так вважають відвідувачі районного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, які 1 червня прийшли привітати вихованців закладу зі святом. У День захисту дітей тут побували перші особи району, керівники окремих підприємств, правоохоронці, представники громадських організацій, приватні підприємці та чимало інших благодійників. Всі їм небайдужа доля маленьких мешканців району, що з різних обставин життя залишилися без батьківської  опіки.

Більшість гостей добре знайомі тутешнім вихованцям, адже надають їм посильну допомогу та підтримку постійно, а не лише з нагоди свят. Цього разу відвідувачі теж завітали  не з пустими руками. Окрім уваги й теплих слів привітань, вони презентували хлопцям і дівчатам чимало дарунків. Спортивний інвентар, розважальні ігри, засоби гігієни  та одяг і … звичайно безліч смаколиків.

Директор центру Юлія Дроздова подякувала всім за турботу. А от малеча та їхні старші товариші віддячили добродіям невеликим концертом. Безпосередність і щирість юних артистів викликала приємні емоції та дружні оплески дорослих.  Наостанок діти та гості сфотографувалися на згадку.

-1 коментарів до Кожна дитина варта любові, поваги та підтримки

  • Красноградець коментує:

    Знову ПІАР!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!