увагаШановні дописувачі!

Звертаємося до вас із проханням коментувати публікації нашого інтернет-ресурсу по суті, а не перетворювати його на майданчик для “політичних” дискусій. Окремі коментарі виходять за межі коректного обговорення, оскільки містять образливі висловлювання на адресу конкретних людей.

Інакше ми будемо змушені закрити всі публікації для коментування. Дякуємо за розуміння.

-1 коментарів до До уваги відвідувачів сайту!

  • admin коментує:

    Шановні дописувачі, оголошення приймаються щодня у редакції газети, крім вихідних. У понеділок, вівторок, четвер і п’ятницю з 08.00 до 17.00, у середу — з о8.00 до 11.00( щосереди номер іде до друку, а виходить щоп’ятниці). Ви також можете в будь-який зручний для вас час надіслати текст оголошення на електронну адресу нашого видання. Вона розташована внизу на головній сторінці сайту.
    В електронному вигляді можна переглянути лише першу сторінку газети. Прагнете читати більше — передплатіть часопис. Оформити передплату можна як у редакції, так і у відділеннях “Укрпошти”. Крім того, свіжий номер газети можна купити. У центрі міста її реалізують кілька торговельних точок: кіоск поруч із маг “Універмаг”, на алеї міського парку неподалік ринку та на вході до нього.