DSC_8168DSC_8173Факт вирубки зелених насаджень поруч із будівлею районного центру телекомунікацій на розі вулиць Бєльовської та Соборної не залишився непоміченим для містян. Про це вони запитали в редакції газети. Деталі з’ясовували у розмові з керівником підприємства Романом Лесиком. 

– Зазначені дерева доволі старі, під час негоди були факти падіння  сухих гілок на тротуар, а значить, небезпека для пішоходів. Крім того, їхнє коріння псувало покриття пішохідних доріжок і була загроза пошкодження комунікацій, – пояснив він. – Таким чином, було вирішено їх прибрати. Для цього маємо всі необхідні дозвільні документи видані міською радою.

Р. Лесик також повідомив, що вирубці підлягають 9 дерев. Натомість відповідно до гарантійного листа, таку саму кількість рослин висадять на їхнє місце вже цієї осені. Адже влітку для цього вже запізно – саджанці можуть не прижитися.

Цю інформацію підтвердили й у мерії. За словами начальника відділу благоустрою та будівельно-архітектурного контролю міськради Ольги Караптан, дерева біля приміщення центру телекомунікацій справді визнано аварійними, а необхідна документація для їхньої вирубки погоджена. Гарантійний лист зобов’язує підприємство оновити зелені насадження. Чи буде виконано цю вимогу, побачимо восени.