DSCN6627Районний центр позашкільної освіти запросив старшокласників місцевих шкіл взяти участь у квесті на перевірку знань історії рідного краю. Пошукова гра відбулася ранком вівторка, 13 червня, на території Алеї студентів.

У спортивній боротьбі зійшлися 5 команд, які представляли загальноосвітні навчальні заклади міста, а також Піщанського та Наталинського НВК. Кожна група рухалася своїм маршрутним листом. На першому «конкурсному» етапі юнаки та дівчата мусили відповісти на питання про історичне минуле та сьогодення Красноградщини. Враховувалася не лише правильність відповіді, а й час виконання завдання. На другому, «розважальному», їм потрібно вигадати 6 оригінальних рухів і станцювати разом імпровізований флешмоб.

— Нинішній ранок почався цікаво та пізнавально і це надзвичайно добре, – поділилися враженнями про участь у грі дівчата з Наталинського навчально-виховного комплексу. – Що нового дізналися? – нинішні назви вулиць Краснограда. Виявляється, що вул. Соборна – це колишня Жовтнева, а Преображенська донедавна була вул. Карла Маркса…

Одностайно всім учасникам сподобалася ідея квесту. Вони також висловили побажання організаторам – наступного разу не обмежувати гру територією Алеї студентів, а охопити нею більшу частину міста.