мотокросМинулої суботи у населеному пункті відбувся турнір із традиційного мотокросу. Перегони організували ТОВ АПК «Докучаєвські чорноземи». Першу сходинку п’єдесталу у класі «мотоцикли з колясками» завоювали наші земляки, Юрій та Дмитро Немилостиві, які представляють команду сільськогосподарського підприємства  ПАОП «Промінь».

– Організатори  врахували побажання спортсменів після минулорічного старту й підготували оновлену трасу, додали елементів і підвищили рівень складності, – розповів Ю. Немилостивий. – Турнір зібрав близько 140 мотокросменів, які виступали у різних класах. Тож гонка вийшла цікавою, хоча травматичною. Сім гонщиків отримали переломи різного ступеня складності.  Та нашому екіпажу вдалося не тільки уникнути травм, а й посісти високе призове місце.

За постійну підтримку команди Немилостиві вдячні голові райдержадміністрації Є. Третякову та фінансовому директору ПАОП «Промінь» О. Четверик.

Спортивний сезон триває. Першого липня Юрій і Дмитро візьмуть участь у V етапі Чемпіонату України з мотокросу, який тоді стартує в Сумах. У жовтні спортсмени планують виступити у складі національної збірної на черговому етапі першості світу, що відбудеться в Голландії.