Яна ІрклієнкоЇї ім’я – Яна Ірклієнко. Дівчина навчається у ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. О. І. Копиленка, а у вільний час активно займається спортом. Результати не змусили себе чекати.

Цьогоріч навесні в Харкові відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів 2002 р. н. і молодше. У команді Харківщини наша землячка була єдиним представником від Красноградщини. За словами директора місцевої дитячо-юнацької спортивної школи Володимира Прохватила, представництва нашого району на змаганнях такого рівня не було вже багато років. Тож саме попадання до збірної області вже можна вважати великим успіхом юної атлетки. Однак  цим її досягнення не обмежилися.

Яна змагалася у забігах на 100 м і 200 м, а також комбінованій естафеті. Попри те, що суперниці були старші за неї на кілька років, вона показала неабиякий бійцівський характер і виборола «бронзу» на стометрівці в особистому заліку. У фінальному забігу на 200 м наша спортсменка одна захищала честь команди Харківщини й була на фініші шостою. Естафетні змагання збірна області завершила на четвертій сходинці турнірної таблиці.

Нових успіхів тобі, Яно!