IMG_7051
Майже дві години у районному Будинку культури вирували приємні емоції, не вщухали оплески й панував чудовий настрій. Звітну концертну програму публіці представив відомий на терені Красноградщини колектив — хор ветеранів  «Джерело».

Залюблені в пісню, не шкодуючи власного часу й сил, вони щовівторка та щочетверга збираються на репетиції. У їхньому творчому доробку багато українських народних та авторських сучасних пісень, мелодій воєнного часу. Ветерани вірять у світле майбутнє нашої Батьківщини. Проникливо лунають зі сцени життєствердні слова: «Ти будеш жити, Україно, країна щастя і добра!»       

Цьогоріч аматори потішили своїх шанувальників цікавим різноплановим концертом.  Виступи хористів чергувалися зі співом вокалістів, дуетів, вокальних ансамблів. Була й хореографічна підтримка артистів — Анатолій Кравченко та Ганна Перцева чудово танцювали в парі. Захоплення у слухачів викликав художній керівник хору Євгеній Волков. Як справжній віртуоз, він не грає з нот, а усі твори виконує напам’ять. Баян у його руках витьохкує, немов соловейко. До того ж, пан Євгеній ще й співає так, що заслухаєшся.

Публіка віншувала своїх улюбленців стоячи. А крики «Браво!», «Молодці!» не стихали протягом усієї програми.

Щирі теплі слова вітань колективу лунали з вуст керівника апарату райдержадміністрації Ігоря Саха та Красноградського міського голови Володимира Максима.  Очільника  хору  Є. Волкова нагороджено Грамотою районної державної адміністрації, а «Джерело» отримало Подяку міського голови.

До слова, наступного року хор ветеранів відзначить свій півстолітній ювілей.    

IMG_7209IMG_7079IMG_7186IMG_7252IMG_7313IMG_7317IMG_7330IMG_7337