IMG_0946IMG_0928Позаду — мелодійні шкільні дзвоники, веселі посиденьки з однокласниками, хвилювання про ЗНО і репетиції вальсу… Попереду — незвіданий світ студентства, пошуків свого місця в житті…

Минулої суботи, 24 червня, вишуканий бал на Центральній площі Краснограда ознаменував завершення навчання в школі ще одного покоління випускників загальноосвітніх навчальних закладів району. Разом із юнаками і дівчатами цього дня хвилювалися й раділи їхні рідні, друзі, вчителі, представники місцевої влади та чимало мешканців рідного міста.

Ця святкова подія завжди викликає суперечливі почуття. Юнацтву нелегко прощатися зі звичним минулим та боязко робити перший крок назустріч новому, незвіданому. Тож радість і смуток, сльози і посмішки, неспокій і цікавість: « А що далі?» — усе це було на обличчях винуватців заходу.

Офіційна частина урочистостей традиційно присвячувалася вітанням і нагородженню медалістів. Свої щирі побажання юнакам і дівчатам висловили голова райдержадміністрації Євген Третяков, міський голова Володимир Максим і помічник народного депутата України Анатолія Гіршфельда Ніна Мусатова. Із напутним словом до них звернувся настоятель Свято-Благовіщенського храму протоієрей Миколай. Посадовці вручили відзнаки та грошові винагороди кращим учням. Цьогоріч медалі отримали 12 випускників, із них чотири золотих і вісім срібних. Лідерами за кількістю медалістів стали представники ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. О. І. Копиленка — дві золотих дві срібних, гімназії «Гранд» відповідно 2 та 3 медалі. Ще по одному «сріблу» — на рахунку НВК № 3, НВК № 2 та Піщанського навчально-виховного комплексу.

Після нагородження медалісти за добрим звичаєм урочисто пройшлися площею. А фінальною крапкою вечора став вальс. Під романтичну музику пари випускників закружляли у танці. Молоді, красиві й збентежені, вони, немов магніт, приваблювали погляди всіх гостей випускного балу. Дівчата у елегантних сукнях ніжних кольорів були схожі на тендітні квіти, а поряд із ними хлопці у класичних костюмах — справжні денді…

Щасливої дороги вам, наші дорослі діти!

Отже, імена цьогорічних медалістів:

1. Анна Чуб —  випускниця ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. О. І. Копиленка, золота медаль;

2. Юлія Олексенко— випускниця ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. О. І. Копиленка, золота медаль;

3. Євгеній Захаров —  випускник гімназії «Гранд», золота медаль;

4. Денис Тесленко —  випускник гімназії «Гранд», золота медаль;

5. Яніна Ільницька — випускниця ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. О. І. Копиленка, срібна медаль;

6. Данило Каманін — випускник ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. О. І. Копиленка, срібна медаль;

7. Ірина Бихун — випускниця НВК № 3, срібна медаль;

8. Владислава Овсієнко — випускниця гімназії «Гранд», срібна медаль;

9. Олександра Данілова — випускниця гімназії «Гранд», срібна медаль;

10. Ольга Філатова — випускниця Піщанського НВК, срібна медаль;

11. Данило Ханкелдієв — випускник НВК № 2, срібна медаль;

12. Олександр Панасюк — випускник гімназії «Гранд», срібна медаль;

IMG_0889 IMG_0856 IMG_0860 IMG_0863 IMG_0866 IMG_0887