винагородаСтатистика свідчить, що з початку поточного року підприємством виявлено понад 340 випадків незаконного використання газу. Це майже вдвічі більше ніж торік за той самий період. До крадіжок державного енергоресурсу вдаються як мешканці області, так і промислові підприємства. Кожне несанкціоноване втручання споживача в роботу газорозподільних систем знижує рівень їх надійності та створює небезпеку для всіх оточуючих. Саме тому, ПАТ «Харківгаз» запровадив премію за виявлення цих порушників. Інформаторам обіцяють виплатити  1 тис. грн. за достовірну інформацію про таких злодіїв, – йдеться у повідомленні прес-служби регіональної  газової компанії.

Серед основних способів, до яких вдаються споживачі для крадіжок газу, фахівці  називають зупинку лічильника або втручання в його роботу, самовільне відновлення газопостачання, незаконне підключення (врізка) до  газорозподільної мережі.

— ПАТ «Харківгаз» несе відповідальність за безаварійні та стабільні доставки газу споживачам. Будь-яке стороннє втручання в роботу комплексу системи газопроводів – це ризик аварій, псування газових мереж та зупинок газопостачання. Тому наше підприємство надає винагороду за інформацію про крадіїв», – цитує прес-служба слова комерційного директора ПАТ «Харківгаз» Юрія Маслюка.

Щоб отримати премію, необхідно телефонувати  (057) 341-44-70 або надіслати інформацію про несанкціоноване використання газу на електронну адресу dialog@khgas.com.ua.

Протягом кількох днів фахівці ПАТ «Харківгаз» перевірять отримані дані . У випадку їх підтвердження, підприємство виплатить винагороди у зручний для споживача спосіб.

Водночас підприємство гарантує повну анонімність та конфіденційність особистих даних людини, що сповістила про крадіжку природного газу та псування газових мереж.