Саim578x383-slavyansk_informator.lg.uaме цього липневого дня 2014 року бойовики самопроголошеної ДНР остаточно покинули Краматорськ та Слов’янськ, натомість українські військові підняли над містами жовто-блакитний прапор. Терористи утримували позиції у Слов’янську протягом 85 діб, за цей час загинули десятки місцевих жителів, були втрати і серед захисників незалежності нашої країни. Снарядами було пошкоджено близько двох тисяч будинків.

За час бойових дій у Слов’янську українська армія втратила 70 бійців. Найманці самопроголошеної ДНР відступили лише через 2,5 місяці. Українська армія увійшла у Слов’янськ і Краматорськ та підняла український прапор над адміністрацією.

 Відступ терористів дозволив 5-6 липня встановити український контроль над Краматорськом, Артемівськом (Бахмутом), Дружківкою та Костянтинівкою. Внаслідок обстрілів у Слов’янську було пошкоджено 34 будівлі, у тому числі 4 школи. Збитки від руйнування будинків оцінили в 1,5 мільярда гривень.

Джерело: https://www.unian.ua/war/2011896-sogodni-vidznachaetsya-den-zvilnennya-vid-separatistiv-slovyanska-ta-kramatorska-video.html

-1 коментарів до 5 липня — День звільнення Краматорська та Слов’янська від проросійських терористів

 • Петр коментує:

  Понад УСЕ!-это лозунг фашистов! Зачем быть похожими на скотиняк?

 • УКР коментує:

  Наразі зараз готують спецзагони до визволення від окупантів решти територій.

  • Петр коментує:

   как говорится, рискни передней челюстью, УКР!