ФОТО 1З початку червня центр зайнятості надає профорієнтаційні послуги мешканцям району за місцем проживання. За цей час пропозиціями відповідної мобільної служби скористалися жителі Петрівської, Попівської, Мартинівської, Іванівської, Піщанської сільських рад, – повідомляють у місцевому відділенні державної установи.

 Учасників виїзних семінарів поінформували щодо реєстрації в центрі зайнятості,  наявних вакансій в нашому районі та області, ознайомили основними джерелами вакансій під час пошуку роботи.

Також відвідувачів проконсультували щодо умов і порядку  проходження професійного навчання  в Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, зокрема в Харківському ЦПТО. Наразі тут можна пройти підготовку за 26 професіями, які актуальні на ринку праці в регіоні. Семінари відвідали громадяни різного віку. На противагу старшому поколінню, молодь найбільше зацікавилася послугами служби зайнятості з пошуку роботи в режимі on-line, використанням інтернет-конструктора резюме та  інтернет-порталів Державної служби зайнятості тощо.

У виїзних зустрічах із шукачами роботи взяв участь представник Красноградського об´єднаного  міського військового  комісаріату. Він розповів відвідувачам  про  можливості строкової  служби та працевлаштування у Збройні сили України за контрактом. Претендентів на працевлаштування цікавили розмір заробітної плати, місце проходження служби та соціальні гарантії військовослужбовців.

-1 коментарів до Шукаєте роботу? Тоді ми їдемо до вас

  • Петр коментує:

    пока идет гражданская война нечего в армии делать, отправят в АТО и мама не горюй!