футболЗа результатами І-го кола змагань, наталинці очолюють турнірну таблицю. У скарбниці команди 16 виграних очок. Спортсмени вибороли перемогу в п’яти іграх із семи, одну провели в нічию та одну програли. Співвідношення забитих та пропущених м’ячів становить 38:7.

Друге місце за ФК «Авангард» із Зоряного. За кількістю виграних та програних матчів вони зрівнялися з лідерами першості, проте мають менше число реалізованих ударів у ворота суперників. Їхня пропорція 21:17.

Третю сходинку посідає ФК «Зоря» з М.-Комишуватої. Миколокомишуватці завоювали 14 очок, забили 21 та пропустили 7 голів.

ФК «Джерело» с. Берестовенька, ФК «Промінь» с. Кобзівка, ФК с. Пісчанка, ФК «Дружба» сел. Дружба та ФК «Колос» с. Станичне нині займають 4 — 8 позицію відповідно.

Кращими бомбардирами турніру наразі є Вадим Білан (ФК «Олімпік» с. Наталине) та Дмитро Горегляд (ФК с. Піщанка). Кожен зі спортсменів має на рахунку  по 12 влучних ударів у сітку воріт. Вісім голів у активі Олександра Фурсовича з ФК «Промінь» с. Кобзівка. Ще по сім м’ячів забили Дмитро Гостєв (ФК «Олімпік» с. Наталине) та Денис Гнилицький (ФК «Зоря» с. Миколо-Комишувата).