… у місті

Темпи проведення робіт не завжди залежать лише від бажання влади та можливостей бюджету. Є певні вимоги, які не можна ігнорувати.

Ось і ремонт дорожнього полотна на вул. Харківській (у напрямку мікрорайону 3) Карлівський «Агрошляхбуд» розпочав лише після завершення процедури на порталі електронної системи публічних закупівель ProZorro. Але переможці тендеру працювали злагоджено, тож швидко упоралися з поставленими завданнями. Зволікати не доводилося ще й тому, що рух транспорту тут досить інтенсивний. Водії незручностей через облаштування цього відрізку дороги практично не відчули. Ремонтували картами: від вул. Полтавської до школи естетичного виховання. Саме там були найбільші вибоїни.

На впорядкуванні міських шляхів задіяні й робітники філії «Красноградське ДЕП». Вони вже відновили полотно на вул. Українській — у напрямку міської зони відпочинку. Що ж до так званої промислової частини вулиці, там латанням ямок не обмежитися. Міська рада пропонує підприємствам, організаціям, представникам малого бізнесу разом подбати про капітальний ремонт цього відрізка дороги.

Також красноградські шляховики проклали пішохідну доріжку на кладовищі № 1.

На черзі в Краснограді — ремонт твердого покриття на вул. Короленка.

…у Наталиному

Прокласти тротуар уздовж парку на вул. Івана Сенченка — так вирішили депутати сільської ради. На це з місцевого бюджету було виділено понад 400 тисяч гривень. Коли наш фотокореспондент побував у Наталиному, підрядники вже виконали значний обсяг робіт.

Поточні ремонти шляхів цього року вже завершено на вулицях Луговій, Івана Сенченка, Свято-Троїцькій, Молодіжній. Не забули й про Улянівку — там також зроблено ямковий ремонт полотна. На все це з бюджету сільської ради витрачено майже 650 тисяч гривень.

у Миколо-Комишуватій

Стану доріг в населених пунктах сільської ради приділяється постійна увага. Не так давно завершився ямковий ремонт твердого полотна на вулицях Садовій і Широкій, що пролягають у напрямку с. Мокрянка. Їхня загальна протяжність — близько трьох кілометрів.

Шляховики одного з підприємств управління автомобільних доріг у Харківській області не лише якісно виконали роботи, а й упорядкували узбіччя. Із бюджету сільської ради на це виділялося 410 тисяч гривень.

 Прокладання доріжки на центральному цвинтаріIMG_3502 IРемонт на ХарківськійMG_3508IMG_3077