IMG_3999Традиційно на зоні відпочинку , в с. Кобзівка, відбувся Кубок пам’яті Героя України Івана Гулого з пляжного волейболу. Проведення подібних змагань свого часу започаткував прославлений керівник ПАОП «Промінь». Цього разу в них брали участь сімнадцять команд із різних куточків області.

Перед початком гри спортсмени вишикувалися перед імпровізованою сценою. Їх привітав онук І. Гулого, голова райдержадміністрації Євген Третяков. За словами керівника краю, цей захід став справжнім святом для любителів спорту. Також до учасників і гостей звернулися генеральний директор ПАОП «Промінь» Сергій Луговий і завідувач сектору молоді та спорту РДА Оксана Веклич.

Позитивного настрою спортсменам додала Оксана Єрмолаєва, яка заспівала пісню «Олімпійський танок».

Змагання розпочинаються відразу на двох майданчиках. Судили матчі Олег Азман та Анатолій Безродний. Секретарював Василь Красюк.

Спекотно тієї неділі було не лише від сонця, а й від насиченої гри. Учасники демонстрували високий професіоналізм та гарну фізичну підготовку. Кожна команда мужньо боролася за перемогу Декілька годин безперервного поєдинку…І нарешті до фіналу виходять дві команди: красноградська «Електробур» (Михайло Кишковаров та Андрій Бовда) і кобзівська «Промінь – 3» (Руслан Федоренко та Ігор Деревянко). Вирішальна гра була рівною й досить напруженою. Перемагала то гості, то господарі — спрогнозувати результат не наважувався ніхто. Він став зрозумілим після завершення поєдинку: виграли хлопці з Кобзівки.

—Було нелегко. Довелося докласти чималих зусиль, показати все, на що ми здатні, аби перемогти, — говорять Р. Федоренко. — Мали справді гідних суперників. Але приємно, що кубок здобули ми, земляки Героя України. Хотілося подякувати організаторам за високий рівень змагань.

Срібло, зрозуміло, дісталося спортивному дуету «Електробур», а  бронза — лозівській команді «Інтер» (Володимир Шевченко та Кубат Дадиєв). Переможці отримали кубки, медалі та грошові винагороди. Номінацію «Краща жіноча команда» здобули Олена Резніченко  та Олена Мелентьєва  з «Джім-Рекс», а титул «Кращий гравець» дістався Михайлу Кишкобарову, який до речі, цього дня відзначав свій день народження. Всім іншим учасникам вручили подяки та вітальні листівки з нагоди Дня Незалежності України від голови райдержадміністрації.IMG_3996 IMG_3915