IMG_4039Сьогодні в Краснограді урочисто підняли Державний Прапор України.  Цим заходом розпочалося відзначення головних державних свят — Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України.

Досить символічно, що майже співпадають у датах два головних державних свята. Спочатку 23 серпня, о 09.00, в різних куточках країни підняли державні прапори, що стало символічним єднання всіх, кому дорога його рідна єдина Батьківщина. А потім відбулися заходи з нагоди Дня Незалежності України.

Ранок середи видався незвично прохолодним. Та це не завадило багатьом красноградцям: представникам влади, громадськості, трудових колективів прийти на Центральну площу міста — традиційне місце проведення масових урочистостей. Навкруги багато національної символіки, вона додає і піднесеного святкового настрою, і особливого тепла.

Без перебільшення можна сказати,  останніми роками наш синьо-жовтий стяг перестав бути лише одним із символів держави. Із ним стояли українці на головному столичному Майдані, коли виборювали своє право на вибір, право на свободу. Наше знамено підтримує і зігріває бійців у зоні проведення антитерористичної операції, додає їм віри у якнайшвидше закінчення війни і нашу перемогу. І навіть зараз, у прекрасному мирному Краснограді, чимало людей відчували особливе хвилювання, спостерігаючи за церемонією підняття прапора.

Це доручили зробити учаснику антитерористичної операції Вячеславу Кропивці.

Потім до присутніх на урочистостях звернулися голова районної державної адміністрації Євген Третяков, голова районної ради Володимир Птишник, міський голова Володимир Максим, помічник народного депутата України Анатолія Гіршфельда Ніна Мусатова.

За традицією керівники району, міста, а також красноградці різних поколінь поклали квіти до погруддя Тарасові Шевченку.

IMG_4023 IMG_4033 IMG_4056 IMG_4098