ФОТО -НВК №3Щороку фахівці з профорієнтації  вдосконалюють та  урізноманітнюють роботу з учнівською молоддю, адже   спектр послуг  служби зайнятості юному поколінню постійно  розширюється.

            Вибір професії – це важливий момент у  житті молодої людини і іноді стає проблемою,- яку обирати професію: престижну, за покликом душі,  ту, що дає можливість швидко досягти матеріального достатку, чи ту, до якої лежить душа або яку радять обрати батьки або друзі.

          Саме з метою визначення шляхів подолання цієї проблеми та мотивації учнівської молоді до свідомого вибору актуальних та сучасних професій, запобігання помилкам при виборі професії,  Красноградський районний центр зайнятості системно проводить профорієнтаційну роботу з учнівською молоддю району.

            Початком профорієнтаційної роботи стали заходи з використанням інформаційного наповнення програмно-апаратного комплексу «Мотиваційний термінал», які провели фахівці центру зайнятості у вересні 2017 року з учнями Красноградського НВК №3 .

          Учасники заходів ознайомлені  зі  станом ринку праці нашого регіону з використанням ˮБарометру професійˮ, професіями майбутнього,  послугами служби зайнятості,  зокрема з такими поняттями як психограми та  професіограми. Старшокласники отримали інформацію про інноваційні технології  (комп´ютерні психодіагностичні методики служби зайнятості,  онлайн-тестування за  методикою «Магеллано Університет»), можливість проходження професійного навчання в центрах професійно-технічної освіти,    як скористатися електронною чергою.

          Під час заходів старшокласники не були пасивними слухачами. Дуже багато запитань виникало у випускників 11 класу щодо актуальності тієї чи іншої професії,  можливості поєднання навчання у ВНЗ і здобуття робітничого фаху, працевлаштування у період літніх канікул та під час навчання. Наприкінці профорієнтаційних уроків старшокласники переглянули відеоролики Державної служби зайнятості.