DSC_9657У районному Будинку культури відбулася вистава «Хочу Місяць!» за однойменною п’єсою Ганни Богачової, яку показав народний аматорський театр «АРТ-Є». Режисер-постановник – Тетяна Підберезна.

Сюжет п’єси розповідає про примхливу  Принцесу, яка хоче Місяць, але не всі забаганки мають своє втілення. Поки в палаці всі шукають зниклу дівчинку, Кажан і Ластівка намагаються виконати її бажання. Але Місяць Принцеса так і не отримала. Головними глядачами захопливого дійства була малеча. Саме для них спектакль мав повчальний характер.

Перше, що справило враження, що чоловічі ролі виконували наші артистки. На сцені мінімалізм декорацій, бо головний акцент на яскраві костюми та деталі. Це стало родзинкою п’єси. Веселими та цікавими для дітвори були пісеньки головних героїв під сучасні мелодії, а також неординарні танці. Вразили епізоди, де актори грали на каструлях, мисках та ложках, що додавало жвавості у залі. Фонове оформлення світломузики доповнювало яскравість фарб і експресію гри. По закінченні вистави маленькі глядачі були в захваті, як справжні цінителі мистецтва – аплодували стоячи.

DSC_9660

 DSC_9696