IMG_6608IMG_6624Напередодні Дня працівників освіти у Будинку техніки зібралися вчителі з усього району. Традиційно для них улаштували цікаве дійство.

До винуватців урочистостей зі словами подяки за самовідданість і невтомну працю звернулися: голова райдержадміністрації Євген Третяков, очільник райради Володимир Птишник, міський голова Володимир Максим, начальник відділу освіти РДА Антоніна Турова, помічник народного депутата України Анатолія Гіршфельда Ніна Мусатова.  

Крім того, найкращих вчителів району було нагороджено нагрудним знаком «Василь Сухомлинський» та  «Відмінник освіти», подяками Міністерства освіти і науки України, грамотами Департаменту науки і освіти ХОДА, грамотами райдержадміністрації, районної та міської рад. Також Почесною грамотою Центрального комітету профспілки працівників освіти і науки України за високий професіоналізм, відданість справі, плідну співпрацю з галузевою профспілкою щодо захисту трудових і соціально-економічних прав працівників освіти нагороджено Антоніну Турову. Сюрпризом для освітян став виступ популярного полтавського гурту «Діти Фристайлу».

IMG_6706IMG_6690IMG_6669IMG_6721IMG_6722IMG_6732