харківобленергоАК «Харківобленерго» звертається до красноградців із проханням бути пильними  й терміново повідомляти про підозрілих осіб поблизу енергетичних об’єктів.

Мисливці за металом і трансформаторною олією ризикують не лише власним життям, а й наражають на небезпеку багатьох інших людей. Фахівці АК «Харківобленерго» певні, що протидіяти злочинним посяганням на енергетичне обладнання можна лише завдяки тісній співпраці енергетиків, правоохоронців і небайдужих громадян.

Тим більше, що відрізнити персонал енергопостачального підприємства від злодіїв досить легко. Співробітники компанії одягнуті у спеціальну форму з корпоративними логотипами й мають при собі службові посвідчення. Крім того, на автотранспорт підприємства нанесені відповідні зображення.

Тож, якщо знаєте про випадки крадіжок електроенергії чи електрообладнання, або стали свідком протиправних дій на об’єктах електропостачання, неодмінно телефонуйте 102 або до кол-центру компанії: 15-04 (м. Харків) та 0-800-500-413 (м. Харків та Харківська область).

Конфіденційність гарантується.