DSC_9783Благодіну акцію під такою назвою в п’ятницю, 10 листопада, в приміщенні Центральної районної бібліотеки провела молодіжна громадська  організація «Ми молоді». Зібрані кошти організатори передадуть рідним наших маленьких землячок, Даринки Клиновської та Маринки Тракун. Обидві дівчинки зараз борються зі складними недугами й потребують підтримки.

Тож цієї обідньої пори у фойє бібліотеки було велелюдно. До акції долучилися Молодіжний центр сектору молоді та спорту РДА, працівники райдержадміністрації, кафе «Піца», місцеві майстрині декоративно-прикладного мистецтва.

Відвідувачі активно купували різноманітні смаколики, декоративні вироби та інші речі, які підготували учасники. Кошти від продажу відразу потрапляли в доброчинну скриньку.

– Про цю акцію дізналася з соціальних мереж, для її проведення організатори вибрали зручний час, тож скористалася обідньою перервою, аби прийти сюди,- розповіла одна з відвідувачок, містянка Ольга Попович. – Зараз у світі багато горя, а такі заходи не тільки об’єднують людей, а й виховують милосердне ставлення до ближнього. На жаль, від біди ніхто не застрахований, натомість добро завжди повертається сторицею.

За словами голови організації «Ми молоді» Марини Ханберової, допомога людям, які опинилися в скрутних життєвих обставинах,  – один із пріоритетних напрямків роботи їхнього молодіжного об’єднання. Активну підтримку цій доброчинній діяльності також надають голова райдержадміністрації Євген Третяков і Благодійний фонд імені Героя України Гулого І. М. З подібною ініціативою молодь звертається до місцевої громади не вперше, напевно й не в останнє.

DSC_9748 DSC_9749DSC_9776 DSC_9772 DSC_9764 DSC_9754 DSC_9759 DSC_9786 DSC_9781 DSC_9787 DSC_9788 DSC_9742