IMG_0008Питання безпеки дітей у навчальних закладах хвилює батьків, освітян, представників влади. Не залишає байдужим і суспільство, адже найперше, що ми всі разом маємо забезпечити юному поколінню — можливість вільно розвиватися і впевнено дивитися в майбутнє.

 Тож недарма минулого тижня представники ДСНС та відділ освіти райдержадміністрації організували на території  гімназії «Гранд» практично-тренувальні навчання з пожежної безпеки. Спочатку в закладі оголосили умовну пожежу. Освітяни відразу зателефонували на 101 та евакуювали людей із приміщення. Пожежно-рятувальний підрозділ на інформацію відреагував оперативно. Прибувши на місце, вогнеборці швидко зорієнтувався в ситуації й за кілька хвилин ліквідували умовне загоряння.

Після практичної частини відбувся семінар для директорів загальноосвітніх установ району, на якому детально розглядалася система роботи гімназії із цивільного захисту. Теоретичні заняття провели й для учнів. Крім того, рятувальники продемонстрували навички поводження з різними типами вогнегасників. Застосувати свої вміння на практиці погодилися учні 10-го класу та керівники місцевих шкіл.

 Це вже другий профілактичний захід, який проводиться цього навчального року. За словами начальника районного відділу ГУ ДСНС України в Харківській області, полковника служби цивільного захисту Костянтина Мудрого, добре знання правил пожежної безпеки допоможе дорослим і дітям не лише при ліквідації надзвичайної ситуації. Адже значно важливіше вчасно зосередитися на профілактиці та попередити біду.

Недарма голова райдержадміністрації Євген Третяков, який також був присутній на цих навчаннях, відзначив важливість проведення подібних заходів і побажав, аби отримані знання ні учням, ні педагогам ніколи не довелося застосовувати на практиці.  

IMG_0015 IMG_0039 IMG_0058IMG_0080IMG_9917 IMG_9939