IMG_0244 IMG_0267Щорічно, 17 листопада, відзначається Міжнародний день студентів. Традиційно його зустрічають й у медичному коледжі. Напередодні цієї дати майбутні медики та їхні викладачі зібралися разом у районному Будинку культури на тематичне свято «Віват, студент!» Це був гарний привід, аби порадіти своїм спільним успіхам і просто відпочити.

Однак стартували урочистості хвилиною смутку. Відомо, що Міжнародний день студентів має невеселу передісторію. Вона пов’язана з подіями в Чехословацькій республіці в жовтні 1939 року. Тоді поліція та загони СС жорстоко розігнали мирну студентську демонстрацію. В Україні теж зараз неспокійно. В антитерористичній операції на сході страждають і гинуть наші співвітчизники. Учасники  заходу вшанували мовчанням всіх тих, хто вже ніколи не повернеться до рідної домівки.

На урочистості до громади вишу завітало багато гостей. Зі святом молодь вітали голова райдержадміністрації Євген Третяков, міський голова Володимир Максим, помічник народного депутата України Анатолія Гіршфельда Ніна Мусатова. Зі сцени звучали приємні слова, вручалися відзнаки та пам’ятні дарунки.

Упродовж року в медколеджі тривав конкурс на кращого студента навчального закладу. Переможців змагання зала віншувала оплесками. У номінації «Відмінник» перемогу здобув Віталій Бичко. У категорії «Професійне вміння» відзначився Григорій Винник, а кращим «Випускником-2017» стала  Аліна Бодня. Найкращим старостою групи визнали Ілону Болдіжар, а бригадиром – Анну Штепу. У номінації «Талант» перемогла Ольга Бредня. Категорію «Кращий спортсмен» очолив Вадим Пономарьов.  «Справжнім мешканцем гуртожитку» назвали Віталія Каніболоцького. Данила Ганнова нагородили дипломом у категорії «Першокурсник».

У медичному коледжі вирує студентське життя. Хлопці і дівчата можуть проявити себе не тільки у навчанні, а й у творчості, ерудиції, професійних вміннях. Тут давно і успішно діють творча студія «Лідер», інтелектуальний клуб «Ерудит» та інші молодіжні об’єднання для змістовного дозвілля. Під час урочистостей нагороди вручили командам-переможцям гри «Що? Де? Коли?», преміювали учасників змагання «Козацькому роду нема переводу»… Також відбулася презентація нової команди КВК «Птичка-невеличка».

Завершилося святкування міні-концертом. Кожна група виступила зі своїм оригінальним номером. Тож гарного настрою, посмішок та овацій не бракувало.

 

IMG_0147 IMG_0149 IMG_0156 IMG_0160 IMG_0164 IMG_0189 IMG_0212 IMG_0282 IMG_0258