Команда багатопрофільного ліцею "Нealthy life"

Команда багатопрофільного ліцею “Нealthy life”

веселка миру

Команда місцевого багатопрофільного ліцею “Нealthy life” посіла перше місце у однойменному Міжнародному фестивалі дитячо-молодіжної творчості, який проходить у м. Попрад Словацької Республіки. Наші юні земляки стали кращими в номінації літературно-музичних-міні-композицій «Молодь обирає здоров’я». Приємну новину, 22 листопада, повідомила начальник відділу освіти райдержадміністрації Антоніна Турова під час спільного засідання колегії РДА та зборів адміністративно-господарського активу району. Про перемогу стало відомо напередодні пізно ввечері.

Фестиваль проводиться втретє поспіль. Його організаторами є Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця», за підтримки Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України  та мерія міста Попрад Словацької Республіки. Він покликаний сприяти популяризації європейських цінностей, здорового способу життя, зміцнення взаємодії між дітьми та молоддю різних країн заради миру та майбутнього.

Цьогоріч до творчого змагання долучилися 80 команд із України та Словацької Республіки. Наша “Нealthy life” виступала у двох номінаціях: конкурсі вокалу та літературно-музичних-міні-композицій «Молодь обирає здоров’я». Останній виявився для неї переможним.

Організація поїздки команди на фестиваль відбувалася за підтримки спонсорів. За словами А. Турової, до цього процесу долучилися Благодійний фонд імені Героя України І.М. Гулого, трест БУ «Укрбургаз», керівник ТОВ «Аграрник» В. Біляк, приватний підприємець Ю. Поздняков  та особисто голова райдержадміністрації Є. Третяков. Й старання благодійників не були марними.

– Під час підготовки до фестивалю деякі скептики не підтримували ідею участі в ньому нашої команди та не вірили в її успіх, – сказав, коментуючи подію Є. Третяков. – Однак, ми були певні, що насамперед цей досвід надзвичайно необхідний нашій молоді й вона довела, що здатна скласти гідну конкуренцію іншим учасникам.

Насамкінець А. Турова поділилася ще однією незвичайною новиною. Організатори фестивалю запропонували керівництву нашого району провести подібний творчий конкурс у Краснограді й воно погодилося з цією пропозицією. Тож чекаємо «Веселку миру» в гості наступного року.

P. S. Остаточні підсумки фестивалю “Веселка миру” у м. Попрад підбили в четвер, 23 листопада. Також стало відомо, що учасниця команди багатопрофільного ліцею Катерина Романча виборола ІІ призове місце у номінації “Вокал”.

Щиро вітаємо нашу молодь!