IMG_9605Хто бодай колись грав у Клубі веселих і кмітливих знає,  цей драйв залишиться з тобою назавжди. Блиск софітів, влучні жарти і щирий сміх глядачів у відповідь… Відчуття незабутні. Двадцять третього листопада з головою пірнути у вир гумору та дотепності мали нагоду місцеві кавеенники. У районному Будинку культури відбувся фестиваль КВК.

Ініціаторами дійства виступила районна державна адміністрація і особисто голова РДА Євген Третяков. Спонсорську та організаційну підтримку також  надали Благодійний фонд імені Героя України Гулого І. М. (засновник Галина Третякова) і кафе «Піца». За втілення ідеї відповідав Молодіжний центр сектору молоді та спорту РДА. Що з цього вийшло, спостерігали численні вболівальники. Зала зібрала аншлаг.

Того вечора у двобої веселощів на головній сцені району зійшлися чотири команди: «Другий корпус» медичного коледжу, «Наша вулиця» професійного ліцею, «Час пік» КЗ «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» ХОР і збірна молоді Красноградщини «Мармелад». Запрошеним гостем гумористичного турніру була команда «401-ая» з Харкова, учасниця ¼  Харківської відкритої міської молодіжної ліги КВК.

Тема гри  — «Культура починається з людини». Командам належало пройти три традиційні конкурси: візитівка, розминка та домашнє завдання. У фіналі переможців і переможених не було. Кожна отримувала приз у окремій номінації. Спеціальні відзнаки спонсори також передбачили для кращого гравця фестивалю та найактивнішої групи підтримки.

Пристрасті на сцені вирували майже три години. Та час летів непомітно. Не позаздрити  було тільки журі, адже відпочинок для нього був водночас роботою.  До його складу увійшли голова РДА Є. Третяков, керівник кафе «Піца» Г. Третякова й авторитетні представники кавеенівської спільноти  Харкова.

Дійство завершилося й судді розкрили інтригу фестивалю. Нагороди і призи командам (сертифікати на відвідини кафе «Піца»), вручали Євген і Галина Третякови. Отже, за версією журі найгумористичнішою командою стала «Наша вулиця» із профліцею. Найартистічнішими визнали «Другий корпус»із медколеджу.  Накреативнішими  назвали майбутніх педагогів із «Час пік». Також учасниця цієї команди Олександра Білозерова завоювала титул «Кращий гравець КВК-2017». Крім того, перемогу святкували вболівальники «Час пік». Саме вони вибороли звання найактивніших, а разом із тим і спеціальний приз.

Натомість збірна «Мармелад» отримала статус найоригінальнішої. Член журі, президент Харківської відкритої молодіжної ліги КВК Алла Подкосова-Фокіна, запропонувала учасникам цієї команди випробувати свої сили в грі за Зимовий Кубок КВК, яка відбудеться в Харкові в ККЗ «Україна» 21 грудня. Це та пропозиція, від якої не відмовляються.

Під завісу свята гумору всі команди разом заспівали фінальну пісню «КВК — сила тяжіння». Глядачі облишали залу у піднесеному настрої, а головною настановою від них командам було «Так тримати!» і побажання — найскоріше повернутися на сцену з новим репертуаром.

До теми

Під егідою районного фестивалю КВК у Краснограді проходила благочинна акція «Рятуємо серцем життя». Організатори анонсували, що кошти, виручені за білети, підуть на лікування нашої юної землячки,  Маринки Тракун. Наразі дівчинка знаходиться у Київській лікарні Охматдит. Дитина потребує операції з трансплантації нирок. Каса склала понад 4 тисячі гривень. Як і було обіцяно, всю суму перед початком програми передали рідним маленької пацієнтки.

IMG_9566

“Другий корпус”

IMG_9650

“Час пік”

IMG_9667

“Мармелад”

IMG_9686

“Наша вулиця”

IMG_9691

“401-ая”

IMG_9570 IMG_9556 IMG_9697 IMG_9701 IMG_9726 IMG_9724 IMG_9730 IMG_9739 IMG_9772