перевізник зимаВона розпочалася 17 листопада й триватиме впродовж місяця. У цей період поліцейські перевіряють пасажирський транспорт — автобуси та автомобілі таксі, проводять інструктажі з перевізниками та водіями щодо неухильного дотримання правил дорожнього руху й вимог перевезення пасажирів.

— Мета перевірки — виявлення та усунення недоліків у сфері пасажирських перевезень, — зазначив заступник начальника районного відділу поліції Андрій Пісклов. — Зокрема,  наявність у керманичів відповідних дозвільних документів, аптечки, вогнегасника, справність  транспортних засобів тощо.

За словами А. Пісклова, найтиповішим лишається порушення режиму роботи та відпочинку. Чимало водіїв працюють понаднормово. Як наслідок, мають надмірне фізичне навантаження, а  як результат — погіршується реакція та концентрація. Крім того, не всі транспортні засоби готові до зими. В окремих із них досі не поміняні шини, у салонах холодно, не завжди справні акумулятори.

Тож зупинивши маршрутку чи автобус, правоохоронці насамперед звертатимуть увагу на їхній загальний технічний стан, справність світлових попереджувальних сигналів, наявність вогнегасника та аптечки. Також перевірятиметься, чи пройшли водії медогляд, організація передрейсового контролю громадського транспорту та його готовність до використання в осінньо-зимовий період.

 

-1 коментарів до На Харківщині правоохоронці проводять акцію «Перевізник зима-2017»

  • УКР коментує:

    В Краснограді всі таксі працюють нелегально.

    • Петр коментує:

      какие еще такси? все у кого еще деньги есть на великах ездят…