IMG_0734IMG_0816У Будинку техніки відбулися урочистості до Дня місцевого самоврядування. Вітання з професійним святом приймали працівники органів управління територіальних громад Красноградщини.

Зі святковою подією земляків привітав голова обласної ради Сергій Чернов.

— Ви є свідками та безпосередніми учасниками кардинальних змін  в управлінні територіями, — зазначив посадовець на початку промови. — В Україні повним ходом іде реформа децентралізації влади. Добробут окремих громад і держави в цілому залежить від професіоналізму кожного з вас. Адже розширення повноважень передбачає й більшу міру відповідальності. Приємно відзначити, що в Красноградському районі спостерігається позитивна динаміка розвитку. Певен, що спільними зусиллями ми зможемо успішно втілити в життя всі задуми, які сприятимуть подальшій  розбудові та процвітанню рідного краю.

Зі святом колег також привітали голова районної ради Володимир Птишник та міський голова Володимир Максим. Від імені голови райдержадміністрації Євгена Третякова слова привітань винуватцям урочистостей висловив радник голови РДА Валерій Кицюк. З найщирішими побажаннями від народного депутата України до них звернулася помічник нардепа Ніна Мусатова. Посадовці вручили відзнаки кращим працівникам органів місцевого самоврядування району.

Традиційно були названі імена переможців конкурсу «Краща рада району» в різних номінаціях. Почесне І місце в змаганні посіла Піщанська сільська рада. Перехідний вимпел райради та РДА «Найкраща рада Красноградщини з питань реалізації повноважень органу місцевого самоврядування в 2017 році» отримала Піщанський сільський голова Світлана Кривенко.

Фінальним акордом урочистостей став концерт за участю творчих колективів Красноградщини та відомого харківського вокаліста  Олександра Кварти.

IMG_0770 IMG_0877 IMG_1015 IMG_1006 IMG_0928 IMG_1036 IMG_1053 IMG_1059 IMG_1061

-1 коментарів до Влада рад — влада народу

  • Олег коментує:

    Депутаты что вы празднуете.Вы понимаете что вы развалили Красноградский район.