IMG_1640У районі підбили підсумки І-го етапу Всеукраїнського конкурсу. Імена призерів професійного змагання педагогів назвали під час урочистостей у районному Будинку культури, 21 грудня.

Святкове дійство розпочалося красивим театралізованим номером. Юні артисти запалили на сцені символічний вогонь знань  і відразу подарували глядачам піднесений настрій. Зала з нетерпінням чекала оголошення результатів конкурсу й організатори не стали затягувати інтригу. 

Перемогу виборювали шість конкурсантів, які представляли три навчальні дисципліни.  У номінації «Українська мова та література» змагалися Людмила Подчерняєва із багатопрофільного ліцею та Наталія Семіон із Добренського НВК. У категорії «Німецька мова» — вчитель ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. О. І. Копиленка  Олена Сокол та її колега із Роздольської ЗОШ І-ІІ ст. Світлана Гудкова. У номінації «Фізична культура» — викладач гімназії «Гранд» Вадим Синєгуб та вчитель НВК № 3 Світлана Кошляк.

Раніше визначався лише один переможець, який брав участь у наступному турі конкурсу. Тепер така можливість відкрилася для кожного призера. Перші місця у своїх категоріях посіли Людмила Подчерняєва, Світлана Гудкова та Вадим Синєгуб відповідно.  Втрьох вони захищатимуть честь району під час обласного етапу «Учитель року -2018».

Та це буде згодом. А  цього дня вони були головними героями свята. Тож всі вітання та овації, квіти й подарунки були виключно на їхню честь. Слова вітань і вдячності за копітку працю конкурсантам висловили  голова райдержадміністрації Євген Третяков, очільник райради Володимир Птишник і міський голова Володимир Максим. Від імені народного депутата України Анатолія Гіршфельда освітян привітала помічник нардепа Ніна Мусатова. На нові добрі справи вчителів благословив настоятель Свято-Благовіщенського храму, протоієрей Миколай.

До колег із привітаннями звернулася й начальник відділу освіти Антоніна Турова. Вона також подякувала місцевим посадовцям за підтримку розвитку освіти в районі й висловила сподівання, що наші вчителі гідно представлять Красноградщину не тільки в області, а на загальнонаціональному рівні.

IMG_1571 IMG_1597 IMG_1590 IMG_1598 IMG_1608 IMG_1614 IMG_1548 IMG_1646

-1 коментарів до «Учитель року-2018»

 • Петр коментує:

  за такие вещи нужно и материальное стимулирование проводить. А то небось мешок сахара выдали или крупы с Песчанкого СПК?

  • admin коментує:

   Кожному учаснику конкурсу вручили сертифікат на грошову винагороду)

 • Иван коментує:

  Ну ты и олень Петя, читаю твои посты и угораю с тебя, пишешь одну хрень.

  • Петр коментує:

   Все-таки читаешь, Ванька! тут больше никто не пишет, не активны красноградцы…..