імена 1У районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану порахували, як наші земляки найчастіше називали немовлят у 2017-му році.

Беззаперечне лідерство завоювали імена Олександр і Софія. Торік вони стали рідними  відповідно для 14 новонароджених хлопчиків і  стількох же дівчаток. Друге місце у рейтингу посіли Богдан (11) , а також  Марія (9) і Анастасія (9). Третя сходинка за Артемом (10), Дмитром (10), Катериною (7) та Анною (7). Четверту позицію поділили Матвій (9) та Кіра (7, з них 5 у ІІ-му півріччі), п’яту — Михайло (8), Кирило (8) та Вероніка (5).  З мінімальним відставанням від списку найпопулярніших опинилися імена Ігор (7), Ярослав (6)  та Назар (6). У решти розрив від лідерів достатньо великий.

Загалом для новонароджених донечок батьки обрали понад 70 різних імен, для синочків — близько 60. Двох малюків назвали подвійним ім’ям: відтак одного з хлопчиків іменують Міхаель-Міхаїл, а дівчинку — Айше-Ханіфа.

Щодо інших рідкісних імен, то родичі хлопчаків нічого особливого не вигадували. Макар, Кузьма, Родіон, Гордій, Фелікс. Вони скоріше поодинокі, ніж незвичайні.

Батьки дівчаток, як завжди, виявили більшу фантазію. Завдяки їхньому вибору серед нас тепер мешкають маленькі Мішель, Ліка, Ванесса, Вініта, Домініка й навіть Ріана. Двох красунечок нарекли мелодійним християнським іменем Соломія.