IMG_2095Палаючий  вогник  добра й надії привезли до нашого міста представники Харківського осередку Національної скаутської організації України «Пласт». Напередодні Різдва вони передали цей дорогоцінний символ керівнику району, голові райдержадміністрації Євгену Третякову.

— Вифлеємський вогонь горить постійно у Вифлеємі на тому місці, де народився Іісус Христос, — розповіла вихователь юних пластунів Ірина Маркевич. — Спаситель є уособленням світла, миру та любові до ближнього та навколишнього світу,  розповсюдження вогника у передріздвяний час — це своєрідний вияв солідарності з усіма, хто потребує підтримки у скруті чи хворобі, або будь-яких інших негараздах. Поділіться ним із іншими і нехай відчуття спокою, віри та любові ввійде до кожного дому.

Скаутська естафета з передачі Вифлеємського вогню вперше стартувала в Австрії тридцять років тому, а згодом поширился іншими країнами. Офіційно до України вогник привезли перший раз у 1998-му, до Харкова — тільки другий рік поспіль.

І. Маркевич зауважила, що в обласному осередку організації «Пласт» зацікавлені у активному розвитку скаутського руху на Слобожанщині, в тому числі в нашому районі. Це не тільки шанс для дітей та молоді проявити себе  у різних суспільно корисних справах, а й можливість сформувати україномовне молодіжне середовище. За її словами, красноградські юнаки та дівчата торік успішно заявили про себе в освітньому проекті «Відкривай Україну». Вона висловила сподівання, що до процесу створення місцевого осередку «Пласт» активно долучаться й дорослі.

— Вдячний вам за цю ініціативу, завдяки якій Красноградщина стала учасником такої важливої акції, — зазначив під зустрічі зі скаутами голова РДА Євген Третяков. — Вогонь — це також символ родинного тепла та затишку, що згуртовує людей навколо себе. Україна — наш спільний дім, а ми, українці, — єдина нація. Сподіваюся, що Вифлеємський вогонь, який сьогодні з вашої легкої руки потрапив до нашого району, принесе мир і добробут нашій державі та кожній українській сім’ї.

Наостанок Є. Третяков привітав гостей із прийдешнім Різдвом і вручив пам’ятні дарунки. Він також пообіцяв підтримувати розвиток скаутського руху в районі.

IMG_2082IMG_2088IMG_2115IMG_2118