Про це йдеться у розпорядженні Кабінету міністрів України від 11 січня «Про перенесення робочих днів у 2018 році». У документі зазначено, що ці заходи покликані створити сприятливі умови для відзначення державних свят і допоможуть громадянам заздалегідь спланувати свій відпочинок.

Отже, для працівників підприємств, установ та організацій, яким установлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними (субота і неділя), крім органів Пенсійного фонду, Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», Державної казначейської служби та банківських установ робочі дні перенесено з: п’ятниці 9 березня на суботу 3 березня;  понеділка 30 квітня на суботу 5 травня; п’ятниці 29 червня на суботу 23 червня; понеділка 24 грудня на суботу 22 грудня; понеділка 31 грудня на суботу 29 грудня.

Таким чином, подовжені вихідні будуть виділені для святкування 8 березня — Міжнародного жіночого дня, 1 травня — Дня праці, 28 червня — Дня Конституції України, 25 грудня — Різдва Христового та у 2019 році 1 січня — Нового року.

Джерело: https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/pro-perenesennya-robochih-dniv-u-